Loty za grosz

Tanie latanie

Pisaliśmy już o tanim nocowaniu, teraz czas poruszyć kwestie transportu do miejsca docelowego. Najbardziej komfortowo i najszybciej podróżuje się samolotami. Ceny lotów zwłaszcza na długi dystansach bywają naprawdę wysokie, ale jest kilka sposobów na odnalezienie tanich lotów i podróżowanie dosłownie za kilka złotych.

Tanie środy w Lotem

Jeśli interesują nas trasy, które oferują polskie linie lotnicze – LOT, to warto w środy zaglądać na ich stronę internetową, można tam wówczas odnaleźć loty w bardzo przystępnych cenach, na różnych trasach.

Tanie linie lotnicze

Ryanair, WizzAir, EasyJet – jeśli jeszcze nie znają Państwo tych nazw, to najwyższy czas się z nimi zaznajomić, mówi się o nich tanie linie lotnicze, nie bez powodu, bowiem te linie oferują loty w bardzo przystępnych cenach, a w przypadku promocji można odbyć podróż w obie strony po Europie za niecałe 100 zł.

Wyloty i przyloty

Poszukując tanich lotów, warto sprawdzać nie tylko połączenia między dwoma miastami, ale również do sąsiednich miast, może się bowiem okazać, że lot powrotny to Krakowa kosztuje 400 zł, a do Katowic 200 zł. Bilet autobusowy Kraków – Katowice to około 10 – 15 zł, zatem podróż powrotna będzie nasz kosztowała 215 zł, a nie 400 zł!