Wakacyjnie ze sportem

Wakacje w ruchu

Leżak nad basenem lub lazurowym morzem, wygrzewanie się całymi godzinami na słońcu z drinkiem lub koktajlem ze świeżych owoców w ręku – takie wakacje nie dla każdego są porywające niektórzy woleliby aktywnie spędzać czas, dla takich osób idealne będą oferty, które zakładają uprawianie sportu podczas urlopu.

Biegowy obóz sportowy

Dla miłośników biegania, którzy na dodatek przygotowują się do wzięcia udziału w maratonach lub innych amatorskich wyścigach, dobrym pomysłem na spędzenie urlopu będzie wakacyjnych obóz biegowy. W trakcie takiego obozu można nie tylko poprawić swoją kondycję, pooddychać świeżym powietrzem i pozachwycać się pięknem natury, ale także poznać innych, zainteresowanych bieganiem, ludzi.

Wakacje na rowerach

Wszyscy, którzy kochają kolarstwo z chęcią zastanowią się nad możliwością podróżowania po różnych krajach na rowerach. Jest to z jednej strony bardzo aktywna i sportowa forma wakacji, z drugiej daje ogromne możliwości do zwiedzenia okolic, które nigdy nie pojawiłby się na trasie samochodu czy pociągu, z perspektywy roweru można bowiem odkryć wiele nieznanych zakątków.